• 07:45 Džekas Hana kviečia į gamtą
    08:15 Daktaras Ozas
  • 07:25 Medūza žudikė
    08:30 Sandėlių karai
  • 07:20 Laukinių gyvūnų pasaulis
    08:30 Tauro ragas
  • 07:45 Kultūrų kryžkelė. Menora
    08:00 Kultūrų kryžkelė. Trembita
  • 05:30 NBA krepšinio lyga Los Andželo "Lakersׅ" – Hiustono "Rockets"
    08:10 Ispanijos "Endesa" krepšinio lyga Tenerifės "Iberostar" – Madrido "Movistar Estudiantes" VAKAR
  • 07:30 Bus visko
    08:30 KK2
  • 07:40 Lost
    08:30 Stargate Continuum
  • 07:20 Pasaulis iš viršaus
    08:30 Kaimo akademija
  • 03:00 Nakties muzika (SMS)
    08:00 Įvairi muzika (SMS)
  • 04:00 Programos pabaiga
    09:00 Programa
  • 07:35 Liuks! muzika
    09:10 V.Juozapaičio koncertas "Nuo baroko iki roko"
  • 01:15 Closedown
    09:00 Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis
  • 07:30 Panorama
    08:00 BBC World News
  • 07:49 Euronews Week-End
    08:00 Euronews Week-End
  • 07:30 Bus visko
    08:30 KK2
  • 07:00 Bloomberg Daybreak: Middle East
    08:00 Bloomberg Real Yield
  • 07:30 Press Preview
    08:00 Sunrise with Sarah-Jane Mee & Jonathan Samuels
  • 07:45 #tech24
    08:00 The News
  • 07:25 Судья Джуди
    07:50 Судья Джуди
  • 07:30 The Simpsons
    08:00 The Simpsons
  • 07:25 Projekt "Akwarium"
    08:10 Domki z dziecięcych marzeń
  • 07:30 Broken Angel
    08:25 Broken Angel
  • 07:00 Revenge Body with Khloe Kardashian
    08:00 Revenge Body with Khloe Kardashian
  • 06:10 The Perfect Storm
    08:45 Nick and Norah's Infinite Playlist
  • 07:40 Кухня. Последняя битва
    09:30 Уроки выживания
  • 07:05 Lucifer
    08:00 Jamie's 30 Minute Meals
  • 07:00 Riedėk
    09:00 Elvis ir Niksonas
  • 06:00 Personal Shopper
    08:00 San Andreas
  • 07:10 V for Vendetta
    09:45 Taken 2
  • 07:00 Vangelija
    08:00 Trauka
  • 07:30 Выше радуги
    09:00 Беляночка и Розочка
  • 07:05 Дело Румянцева
    09:00 Я шагаю по Москве
  • 07:00 Vangelija
    08:00 Trauka
  • 07:05 Black Gold
    07:50 Star Trek: The Next Generation
  • 07:30 Парни с Юкона
    08:30 Мегапоезда
  • 07:45 Chasing Classic Cars
    08:05 Chasing Classic Cars
  • 07:26 Будущее с Джеймсом Вудсом
    08:14 Будущее с Джеймсом Вудсом
  • 07:25 Тобот
    07:50 Смешарики
  • 04:30 Проклятый рай
    08:00 Сегодня
  • 07:30 Сделано в России
    07:50 Юбилей
  • 07:30 Сделано в России
    07:50 Юбилей
  • 07:45 Дело вкуса
    08:00 Тропа рыбака
  • 07:00 КРАСОТКА
    08:00 ВАШ ЛИЧНЫЙ ПСИХОЛОГ
  • 07:20 Сам себе режиссер
    08:10 Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 07:05 Дело Румянцева
    09:00 Я шагаю по Москве
  • 07:30 Выше радуги
    09:00 Беляночка и Розочка
  • 07:35 Czterdziestolatek
    08:20 Muzyczna scena Halo Polonia
  • 06:50 Muzyczna pobudka
    08:45 Telezakupy
  • 07:30 Охотники за международной недвижимостью
    08:00 Охотники за международной недвижимостью
  • 07:45 Охота на Аляске
    08:25 Охота на Аляске
  • 07:00 VIVA Wecker
    09:00 Good Morning Sunday
  • 07:00 Intermezzo
    09:30 The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
  • 07:00 Top Mix
    16:00 Top Gold
  • 06:10 ПЛЕЙ-ЛИСТ
    08:00 Big News
  • 07:00 Rise and Shine with VH1
    10:00 Guess the Year
  • 06:00 Nothing But Hits
    12:00 Non-Stop Pop
  • 06:00 Teleshopping
    08:00 A-List Playlist
  • 05:30 NBA krepšinio lyga Los Andželo "Lakersׅ" – Hiustono "Rockets"
    08:10 Ispanijos "Endesa" krepšinio lyga Tenerifės "Iberostar" – Madrido "Movistar Estudiantes" VAKAR
  • 07:00 2018 Playoff Playback Raptors/Wizards Game 4
    08:00 2018 Playoff Playback Raptors/Wizards Game 6
  • 06:10 Moto GP
    07:50 Moto GP
  • 07:00 [Cycling] Cycling: W Cup Track in Saint Quentin, France
    08:30 [Снукер] English Open
  • 07:40 Monster Jam
    08:30 Brilliant Corners
  • 07:48 Боб-строитель
    08:00 Боб-строитель
  • 07:47 Shaping Up
    07:50 Dinoland
  • 07:40 PJ Masks
    08:00 K.C. Undercover
  • 07:10 Jibber Jabber
    07:55 Cosmic Quantum Ray
  • 07:45 Вспыш и чудо-машинки
    08:05 Щенячий патруль
  • 07:00 Adventure Time
    07:50 Adventure Time