• 20:00 Įstatymas ir tvarka. Specialiųjų tyrimų skyrius
    21:00 DETEKTYVO VAKARAS Midsomerio žmogžudystės XI. Mago sūnėnas
  • 20:30 Rezidentai
    21:05 Naša Raša
  • 20:30 Visi už vieną
    21:00 Taktinis puolimas
  • 20:25 Dokumentinė istorinė laida "Lietuvos kolumbai"
    21:15 Bitkoinas: įprastų pinigų eros pabaiga
  • 20:00 Italijos "Seria A" futbolo lygos apžvalga 24 turas
    20:40 "CrossFit Games". Ketvirta laida. (Rungtys: moterų bėgimas).
  • 17:00 Info diena
    21:00 Info komentarai su Indre Makaraityte
  • 20:30 Dark Matter
    21:15 Helix
  • 20:30 Jekaterina Didžioji
    21:30 Ant bangos
  • 20:00 Užsienio šalių atlikėjai – Eddy Grant ir Shaggy
    21:00 Įvairi muzika (SMS)
  • 20:20 Radviliškis šiandien ir rytoj
    20:50 Specialisto patarimai
  • 19:30 Liuks! muzika
    20:40 Gintarinis atspindys 2010
  • 20:30 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika
    21:00 Pinigai iš nieko
  • 20:30 World Business Report
    20:45 Sport Today
  • 20:19 Prime Edition
    20:38 Prime Edition
  • 17:00 Info diena
    21:00 Info komentarai su Indre Makaraityte
  • 20:00 Bloomberg Markets: Balance of Power
    21:00 Bloomberg Markets: Americas
  • 20:30 Ian King Live
    21:00 Sky News Tonight with Dermot Murnaghan
  • 20:32 The Debate
    20:58 Weather
  • 20:20 Police Women of Dallas
    21:10 Judge Judy
  • 20:05 Bones
    21:00 The Simpsons
  • 20:00 Kawaler do wzięcia – Australia
    21:00 Wiza na miłość
  • 20:05 Desperate Housewives
    21:00 Masters Of Sex
  • 20:00 Keeping Up with the Kardashians
    21:00 Keeping Up with the Kardashians
  • 19:10 The Reader
    21:30 The Family
  • 20:00 Держи удар, детка
    21:45 Хороший мальчик
  • 20:00 First Dates UK
    21:00 Grey´s Anatomy
  • 19:00 Pavogtas pasimatymas
    21:00 Laukiniai arkliai
  • 20:00 Ouija: Origin of Evil
    21:35 Warcraft
  • 20:10 Land of the Dead
    22:05 American Gangster
  • 20:10 Statusas: laisvas
    22:00 Moterų daktaras
  • 20:00 Звезда пленительного счастья
    21:30 Герой нашего времени
  • 18:00 Десять негритят
    20:35 Хозяин тайги
  • 20:10 Statusas: laisvas
    22:00 Moterų daktaras
  • 20:00 Z Nation
    21:00 Supercars
  • 20:00 Махинаторы
    21:00 Быстрые и громкие
  • 20:30 Tattoo Hunter
    21:15 Extreme Engineering
  • 20:20 How Do They Do It?
    20:45 Food Factory
  • 19:00 Вольная грамота
    21:00 Время
  • 18:50 Профиль убийцы
    20:50 Ментовские войны
  • 20:00 Гостья из будущего
    21:05 Королевские зайцы
  • 20:00 Бандитский Петербург 8. Терминал
    21:00 Шериф– 2
  • 20:10 Охота и рыбалка в
    20:40 На зарубежных водоемах
  • 20:00 КРАСОТКА Природные соли для красоты и здоровьяКРАСОТКА Природные соли для красоты и здоровья
    21:00 ШАРМ ТВ. Ювелирный дисконт
  • 20:00 Кровавая барыня
    22:15 Вечер с Владимиром Соловьевым
  • 18:00 Десять негритят
    20:35 Хозяин тайги
  • 20:00 Звезда пленительного счастья
    21:30 Герой нашего времени
  • 20:25 Wilnoteka
    20:45 Fortele Jonatana Koota
  • 19:50 Wojna z mafią
    21:00 Randka ze śmiercią
  • 20:30 Охотники за международной недвижимостью
    21:00 Спасатели Дурбан-бич
  • 20:30 Строительство в глуши
    21:15 Выжить на Аляске
  • 15:00 Sendepause
  • 20:00 The Russian National Orchestra plays Prokofiev, Scriabin and Rachmaninov
    21:10 Intermezzo
  • 07:00 Top Mix
    22:00 Top Mix
  • 18:05 ПЛЕЙ-ЛИСТ
    21:00 ТОП ЧАРТ
  • 19:00 Hits Don't Lie!
    21:00 Guess the Year
  • 17:40 Can't Stop the Hits
    21:00 Big Fat Hits
  • 19:00 The Official Audio Streaming Chart Top 20
    21:00 The Official Trending Chart Top 10
  • 20:00 Italijos "Seria A" futbolo lygos apžvalga 24 turas
    20:40 "CrossFit Games". Ketvirta laida. (Rungtys: moterų bėgimas).
  • 20:30 NBA GameTime
    21:00 Marquee Matchup. Knicks at Bucks
  • 18:55 Football: CSKA Moscow-Crvena Zvezda
    21:05 Football: Premier League World
  • 20:03 [Езда на велосипеде] CYCLING: Abu Dhabi Tour - Stage 1
    21:02 [Снукер] SNOOKER: World GP - Preston (Eng)
  • 19:50 X Games
    20:45 Liquid Edge
  • 20:00 Golf: Sunshine Tour Highlights
    21:00 Golf: Commercial Bank Qatar Masters 2016 - Finale
  • 19:00 Icehockey: Vancouver-Colorado
    21:00 Icehockey: Washington-Tampa Bay
  • 20:27 Мой маленький пони
    20:49 Куми-куми
  • 20:34 Oli – The Cycles of Nature
    20:37 Gallus Minimus
  • 20:10 Bunk'd
    20:35 Kirby Buckets
  • 20:25 Dein Song 2018
    20:50 logo! Die Welt und ich
  • 20:25 Волшебные родители
    20:55 Ники, Рики, Дикки и Дон
  • 20:29 Teen Titans Go!
    20:45 Uncle Grandpa