• 06:50 Pragaro katytė
    07:45 Džekas Hana kviečia į gamtą
  • 06:25 Ledo kelias
    07:25 Medūza žudikė
  • 06:20 Lietuvos galiūnų čempionato atrankinis etapas
    07:20 Laukinių gyvūnų pasaulis
  • 06:05 Ginto Abariaus dainos
    07:10 ARTi
  • 05:30 NBA krepšinio lyga Los Andželo "Lakersׅ" – Hiustono "Rockets"
    08:10 Ispanijos "Endesa" krepšinio lyga Tenerifės "Iberostar" – Madrido "Movistar Estudiantes" VAKAR
  • 06:30 Valanda su Rūta
    07:30 Bus visko
  • 06:50 Lost
    07:40 Lost
  • 06:40 Nuostabūs pojūčiai
    07:00 Programa
  • 03:00 Nakties muzika (SMS)
    08:00 Įvairi muzika (SMS)
  • 04:00 Programos pabaiga
    09:00 Programa
  • 06:00 "Mokinukių" atsisveikinimo koncertas "Išleistuvės"
    07:35 Liuks! muzika
  • 01:15 Closedown
    09:00 Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis
  • 06:30 Click
    07:00 BBC World News
  • 06:49 Euronews Week-End
    07:00 Euronews Week-End
  • 06:30 Valanda su Rūta
    07:30 Bus visko
  • 06:30 Bloomberg Markets: Rules & Returns
    07:00 Bloomberg Daybreak: Middle East
  • 06:30 News, Sport, Weather
    07:00 Sky News On The Hour
  • 06:40 Access Asia
    06:52 Fashion
  • 06:35 Судья Джуди
    07:00 Судья Джуди
  • 06:40 The Simpsons
    07:05 The Simpsons
  • 06:36 Ciąża z zaskoczenia
    07:00 Buddy Valastro gotuje
  • 06:45 Broken Angel
    07:30 Broken Angel
  • 06:00 Richkids of Beverly Hills
    07:00 Revenge Body with Khloe Kardashian
  • 06:10 The Perfect Storm
    08:45 Nick and Norah's Infinite Playlist
  • 05:45 Окно в Париж
    07:40 Кухня. Последняя битва
  • 06:15 Lucifer
    07:05 Lucifer
  • 04:00 Closedown
    07:00 Riedėk
  • 06:00 Personal Shopper
    08:00 San Andreas
  • 04:00 The Dark Knight Rises
    07:10 V for Vendetta
  • 00:50 Kvapų detektyvas
    07:00 Vangelija
  • 06:00 Выше радуги
    07:30 Выше радуги
  • 05:20 Шумный день
    07:05 Дело Румянцева
  • 00:50 Kvapų detektyvas
    07:00 Vangelija
  • 06:20 Black Gold
    07:05 Black Gold
  • 06:00 Мятежный гараж
    07:00 Как это устроено?
  • 06:15 Hms Ark Royal: The Final Journey
    07:00 Chasing Classic Cars
  • 06:36 Пищевая фабрика
    07:00 Как это сделано?
  • 05:50 Джентльмены, удачи!
    07:25 Тобот
  • 04:30 Проклятый рай
    08:00 Сегодня
  • 06:00 Расмус-бродяга
    07:10 Три зятя
  • 06:00 Расмус-бродяга
    07:10 Три зятя
  • 06:35 Профессиональная рыболовная лига
    07:00 Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 05:00 ШАРМ ТВ. Ювелирный дисконт
    07:00 КРАСОТКА
  • 05:25 Сердечных дел мастера
    07:20 Сам себе режиссер
  • 05:20 Шумный день
    07:05 Дело Румянцева
  • 06:00 Выше радуги
    07:30 Выше радуги
  • 06:30 Kulturalni PL
    07:25 Działo się w Krakowie
  • 06:50 Muzyczna pobudka
    08:45 Telezakupy
  • 06:00 Музейные загадки
    07:00 Охотники за международной недвижимостью
  • 06:10 Уникальные дома из дерева
    07:00 Дома на воде
  • 03:00 Night Sounds Party
    07:00 VIVA Wecker
  • 05:20 Intermezzo
    07:00 Intermezzo
  • 23:30 Top Night
    07:00 Top Mix
  • 06:10 ПЛЕЙ-ЛИСТ
    08:00 Big News
  • 01:00 VH1 Shuffle
    07:00 Rise and Shine with VH1
  • 06:00 Nothing But Hits
    12:00 Non-Stop Pop
  • 06:00 Teleshopping
    08:00 A-List Playlist
  • 05:30 NBA krepšinio lyga Los Andželo "Lakersׅ" – Hiustono "Rockets"
    08:10 Ispanijos "Endesa" krepšinio lyga Tenerifės "Iberostar" – Madrido "Movistar Estudiantes" VAKAR
  • 06:00 2018 Playoff Playback Wizards/Raptors Game 1
    07:00 2018 Playoff Playback Raptors/Wizards Game 4
  • 06:10 Moto GP
    07:50 Moto GP
  • 06:00 [Снукер] English Open
    07:00 [Cycling] Cycling: W Cup Track in Saint Quentin, France
  • 06:50 Monster Jam
    07:40 Monster Jam
  • 06:47 Поло
    06:53 Поло
  • 06:50 Groups
    06:53 Oli – The Cycles of Nature
  • 06:35 Art Attack
    07:00 Mickey and the Roadster Racers
  • 22:00 Sendepause
    07:00 logo! Die Welt und ich
  • 06:45 Шиммер и Шайн
    07:05 Шиммер и Шайн
  • 06:40 Adventure Time
    06:47 Adventure Time